Nasze Przedszkole mieści się w Przasnyszu przy ul. Słowackiego 8b.winnie2

Jesteśmy placówką niepubliczną o wysokim standardzie usług. Placówka jest wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Oświatowych w  Przasnyszu i podlega nadzorowi Kuratorium Oświaty w Ostrołęce.

Pierwsze dzieci  nasze przedszkole przyjęło we wrześniu 2002 roku. Swoim zaangażowaniem i pracą zyskaliśmy opinię placówki o bardzo wysokim poziomie nauczania, co skutkowało dużym i niesłabnącym do dziś zainteresowaniem naszym przedszkolem.

Do przedszkola przyjmujemy  dzieci od 2,5 roku życia do 6 lat.

Każda grupa jest organizowana na jednym poziomie wiekowym i dysponuje swoją własną salą. Grupą opiekują się 3 osoby: dwóch nauczycieli i asystent nauczycieli.

W I T A M Y   W   K U B U S I O W Y M   P R Z E D S Z K O L U

w miejscu, które z największą starannością przygotowaliśmy dla Waszych pociech, aby zapewnić im jak najlepsze warunki do pełnego  rozwoju fizycznego, umysłowego, emocjonalnego i społecznego.

Kubusiowe Przedszkole  jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Każde dziecko wzrasta i rozwija się w indywidualnym tempie, dlatego wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności.

Zapewniamy ciekawy program edukacyjno – artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Kubusiowym Przedszkolu  dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. W atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr. Wykwalifikowany i przyjazny personel dokłada wszelkich starań aby Państwa dziecko radośnie stawiało pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata.

Oferujemy również naszym przedszkolakom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, opiekę logopedyczną i psychologiczną.

Zajęcia adaptacyjne, które organizujemy w ostatnim tygodniu sierpnia pozwalają na łagodne poznawanie świata przedszkolnego. Ciepła atmosfera pomaga Rodzicom i dziecku w rozstaniu, a życzliwy personel zapewnia najukochańszym pociechom jak najlepszy start.

Jesteśmy pewni, że umiejętności nabyte w naszym przedszkolu pozwolą dzieciom w przyszłości cieszyć się z osiągniętych sukcesów i umiejętnie radzić sobie z różnego rodzaju przeciwnościami, czyli być LUDŹMI SUKCESU NA MIARĘ XXI WIEKU.

NASZE PRZEDSZKOLE

NASZ PLAC ZABAW

Na ogrodzonym terenie za budynkiem przedszkola znajduje się nowoczesny plac zabaw o powierzchni 500m² wyposażony w kompleks interaktywnych, kolorowych urządzeń ogrodowych, dostosowanych do wieku dzieci, zapewniających im możliwość wspaniałej zabawy oraz aktywny pobyt na świeżym powietrzu.

winnie-the-pooh-characters