WITAMY  DZIECI OD 2,5 DO 6 LAT !!!

W Kubusiowym Przedszkolu zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i edukację w atmosferze radości, szacunku i akceptacji. Głównym celem naszego działania jest wszechstronny rozwój naszych wychowanków ze szczególnym uwzględnieniem zdolnościtwórczych.Posiadamy bogatą ofertę edukacyjną stawiającą na rozwijanie potencjału twórczego dziecka.OPŁATA STAŁA OBEJMUJE :
–   realizację wszystkich obszarów edukacyjnych podstawy programowej wychowania przedszkolnego;–    naukę czytania metodą Glenna Domana–     naukę liczenia metodą Glenna Domana–     „Klub Cyberbystrzaka”– w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy pracę z monitorem interaktywnym we wszystkich grupach wiekowych . Zakupione przez nas monitory interaktywne to obecnie najnowocześniejsza pomoc dydaktyczna, która wspomaga pracę nauczyciela oraz ukierunkowuje dziecko na celowe i efektywne wykorzystywanie możliwości współczesnych osiągnięć technologicznych . Wykorzystanie monitorów mobilizuje wszystkie dzieci do aktywności na zajęciach . Każdy przedszkolak chętnie działa na monitorze, szybko uczy się rzeczy nowych i trudnych. Zajęcia z monitorem interaktywnym ułatwiają naszym przedszkolakom adaptację do warunków szkolnych oraz pracę w  nowej cyfrowej rzeczywistości, która wkracza obecnie we wszystkie dziedziny życia .–    zajęcia artystyczno-plastyczne;–    zajęcia rytmiczno-taneczne;–     język angielski codziennie.–    badania logopedyczne oraz indywidualne zajęcia z logopedą;–    katecheza (za zgodą rodziców, opiekunów);–    zajęcia multimedialne;–    małe formy teatralne;

–    warsztaty ceramiczne;–    teatrzyki;–    klub smakosza;–    wycieczki do miejsc użyteczności publicznej (muzeum, biblioteka, poczta, szkoła…);–  udział w licznych konkursach, akcjach i projektach organizowanych przez instytucje współpracujące z przedszkolem;–    spotkania z przedstawicielami ciekawych zawodów;–    cykliczne spotkania z Unią Europejską w Klubie Europejczyka;–    zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych dzieci.Ponadto:Mnóstwo rozmaitych uroczystości przedszkolnych takich jak: Pasowanie na Przedszkolaka, Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, Bal Jesieni, Andrzejki, Mikołajki, Bal Choinkowy, Bal Karnawałowy, Uroczysty Dzień Babci i dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka itp.

Dodatkowym atutem naszego przedszkola jest aplikacja, dzięki której:

• rodzice jednym kliknięciem zgłaszają nieobecność dziecka
  • o  każdej porze mogą sprawdzić  tablicę z ogłoszeniami
  • wyświetlają i opłacają rachunki  kilkoma kliknięciami

Głównym celem  jest ułatwienie i usprawnienie komunikacji pomiędzy placówką a rodzicami.

GODZINY OTWARCIA:

Przedszkole zapewnia opiekę Państwa pociechom przez cały rok:

• 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy)
  • w godzinach 6.45 – 17.00
  • czynne cały rok (również w okresie ferii zimowych i wakacji (dwa miesiące)

Proponujemy 3 posiłki dziennie zapewniane przez przedszkole:

Śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek – płatne za dzień obecności dziecka w przedszkolu.

DRODZY RODZICE !

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszą ofertą.
Wszelkie dodatkowe informacje mogą uzyskać Państwo  za pośrednictwem :

KONTAKT TELEFONICZNY
Anna Szczepańska 693-335-664

KONTAKT MAILOWY
a.szczepanskaprzedszkole@tlen.pl

ZAPRASZAMY !
Data dodania: 2022-12-17 16:31:44
Data edycji: 2023-11-20 09:39:42

“Bądź dzieckiem jak najdłużej. Jak dziecko baw się, śmiej.

I kochaj tak jak dziecko. I serce dziecka zawsze miej.”